Objednávka PENB

Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB)

Průkaz energetické náročnosti budovy, známý veřejnosti jako „štítek“, je dokumentem hodnotící kvalitu stavebních konstrukcí budovy (fasáda, okna, dveře, podlah, strop, střecha) účinnost zdrojů, rozvodů tepla a chladu, spotřebu energie pro vytápění, chlazení, ohřev teplé vody, úpravu vlhkosti, osvětlení při standardizovaných profilech užívání budovy.

Význam standardizovaného užívání budovy je v tom, že lze přímo srovnávat energetickou náročnost stejných typů budov-(např. je možné porovnávat spotřeby energie v jednotlivých systémech budov, které mají rozdílnou podlahovou plochu, geografickou polohu, materiálovou skladbu, různé zdroje tepla apod.)

Hodnocení je prováděno formou zařazení budovy a zařízení do energetických tříd A – G, kde třída A je hodnocena jako mimořádně úsporná a třída G mimořádně nehospodárná.


Online objednávka
Kontakt

Středisko pro úspory energie s.r.o.
Moskevská 508
Most, 434 01

Telefon: +420 476 104 189
Mobil: +420 602 445 169

E-mail: info@sue-cr.cz

Kde nás najdete

Informace o nás

Naším zákazníkem je široké spektrum spotřebitelů energie od jednotlivců přes obce, města a jejich budovy (nemocnice školy, administrativní budovy) po podnikatelskou sféru (zpracovatelské podniky, obchodní sektor apod.)

Odkazy

O nás

Služby