Objednávka PENB

Náš tým

Ing. Tomáš Novák, Jednatel, Energetický specialista

Ing. Tomáš Novák, Jednatel Energetický specialista

Mým hlavním úkolem je pokračovat v rodinné tradici energetických specialistů a udržovat vysoký standard všech služeb, které naše firma více jak 20 let poskytuje.

Ručím Vám za to, že dostanete vždy výsledky, kterým můžete věřit, práce bude dotažena do konce a jednání s námi bude vždy příjemné a na profesionální úrovni. Pokud se mnou chce v práci někdo vycházet, musí ctít hlavní zásady – pracovitost, profesionalita k zákazníkovi a dosahování reálných výsledků.

Toto však neplatí pokud trávím zrovna čas mimo práci se svou manželkou a skvělými dětmi, kteří mě nabíjejí energií a dělají mě šťastným.

Ing. Jiří Merhout, Energetický auditor

Ing. Jiří Merhout Energetický auditor

V SUE pracuji více než 13 let. Mezi mé hlavní úkoly patří poradenství v oblasti úspor, zpracování energetických dokumentů, zajištění technické a legislativní odbornosti.

Navrhuji řešení při výpočtech související s energetickými procesy v energetických dokumentech. Tvořím a aktualizuji firemní aplikace užívaných při zpracování našich dokumentů. Jako energetický auditor se zabývám zpracováním nejrůznějších typů auditů, posudků a studií.

Svůj volný čas trávím na zahradě a na výletech v přírodě.

Jiří Máslo, specialista energetik

Jiří Máslo specialista energetik

Dlouholetým působením ve Středisku pro úspory energie jsem získal odborné znalosti na vysoké úrovni.

Jedná se především o oblast posuzování stavebních konstrukcí budov z hlediska tepelných vlastností.

Dále je to oblast elektro, měření, posouzení spotřeb a možnosti úspor.

Nedílnou částí mé pracovní aktivity je poskytování informací v oblasti spotřeby a úspory energií, včetně dokumentace s tím spojené.

Ing. Lucia Balogová, Energetický expert

Ing. Lucia Balogová Energetický specialista

Jeden z důvodů, proč jsem se do Čech ze Slovenska přestěhovala, byla tahle práce. Od ukončení svého studia jsem se chtěla věnovat energetice a úsporám v téhle oblasti. Je to obor, který se neustále vyvíjí a nachází nové možnosti potencionálních úspor díky inovacím v technologiích a vývoji nových materiálů. Jsem ráda, že můžu být členem SUE a přispět svými vědomostmi a svojí prací k dosahování cílů společnosti.

Ing. Radek Listopad, energetický specialista junior

Ing. Radek Listopad energetický specialista junior

Považuji se za člověka, pro kterého je překonávání překážek výzvou k neustálému sebezdokonalování na poli osobním i profesním.

Proto je pro mě přirozené každý projekt řešit individuálně tak, aby každému z našich klientů přinesl maximální užitek.

Při své práci potřebuji vědět, že má smysl a reálný dopad – a tak to u nás v SUE je. Od poradenství až po zpracování auditu, každá z našich činností vede ke spokojenému zákazníkovi, který díky naší práci ušetří své finance a často také životní prostředí.

U nás platí, že energetický specialista musí být sám plný energie.

Bc. Lenka Nováková, obchodní oddělení

Bc. Lenka Nováková obchodní oddělení

V SUE se podílím na získávání nových zakázek a vytváření a podávání nabídek pro soukromníky, firmy i veřejné zakázky. Také mám na starosti administrativní podporu všeho druhu.

Snažím se zajistit vše, co by moji kolegové mohli ke své práci potřebovat a podpořit tak bezproblémový chod firmy.

Právě různorodost a plnění možného i nemožného je to, co mě na mé práci baví.

Markéta Nováková, finanční oddělení

Markéta Nováková finanční oddělení

V SUE se starám o finance. Dbám na to, aby byly všechny faktury řádně proplacené, mzdy na účtech zaměstnanců včas a paní účetní s námi neměla moc práce.

Volný čas trávím se 4 letou dcerou Zuzkou a rodinou, mám ráda přírodu, dobré filmy a literaturu a když Zuzka spí nepohrdnu sklenkou karibského rumu.Kontakt

Středisko pro úspory energie s.r.o.
Moskevská 508
Most, 434 01

Telefon: +420 476 104 189
Mobil: +420 602 445 169

E-mail: info@sue-cr.cz

Kde nás najdete

Informace o nás

Naším zákazníkem je široké spektrum spotřebitelů energie od jednotlivců přes obce, města a jejich budovy (nemocnice školy, administrativní budovy) po podnikatelskou sféru (zpracovatelské podniky, obchodní sektor apod.)

Odkazy

O nás

Služby