Objednávka PENB

O nás

O nás

AMEA Consulting is group of skilled Středisko pro úspory energie (SUE) je společnost specializující se na návrhy, realizace a financování energetických úsporných projektů. Jako jedna z prvních se počátkem 90. let začala zabývat teoretickou a následně praktickou aplikací metody EPC v ČR, tj. investice do úsporných opatření je splácena výhradně z uspořených nákladů na energii.


Naše firma provádí bezplatné energetické konzultace v rámci programu EKIS, již od roku 1998. Dále zracováváme dokumenty:

  • Energetický audit
  • Energetický posudek
  • Průkaz energetické náročnosti budovy (PENB)
  • Energetický štítkek obálky budovy (EŠOB)
  • Energetická studie


Pro naše zákazníky poskytujeme administrativní služby spojené se získáním dotace z program NZÚ, OPIK OPŽP.

 

Všechny námi produkované energetické dokumenty jsou přísně vázány na praxi, tj. na proveditelnost a ekonomickou akceptovatelnost úsporných návrhů. Naši pracovníci jsou zvyklí spojovat teorii s praxí a v důsledku toho můžeme vykázat vysokou realizovatelnost našich návrhů - neděláme do šuplíku.Kontakt

Středisko pro úspory energie s.r.o.
Moskevská 508
Most, 434 01

Telefon: +420 476 104 189
Mobil: +420 602 445 169

E-mail: info@sue-cr.cz

Kde nás najdete

Informace o nás

Naším zákazníkem je široké spektrum spotřebitelů energie od jednotlivců přes obce, města a jejich budovy (nemocnice školy, administrativní budovy) po podnikatelskou sféru (zpracovatelské podniky, obchodní sektor apod.)

Odkazy

O nás

Služby