ING. TOMÁŠ NOVÁK, JEDNATEL

ING. TOMÁŠ NOVÁK, JEDNATEL

ENERGETICKÝ SPECIALISTA

Mým hlavním úkolem je pokračovat v rodinné tradici energetických specialistů a udržovat vysoký standard všech služeb, které naše firma více jak 20 let poskytuje.

Ručím Vám za to, že dostanete vždy výsledky, kterým můžete věřit, práce bude dotažena do konce a jednání s námi bude vždy příjemné a na profesionální úrovni. Pokud se mnou chce v práci někdo vycházet, musí ctít hlavní zásady – pracovitost, profesionalita k zákazníkovi a dosahování reálných výsledků.

Toto však neplatí pokud trávím zrovna čas mimo práci se svou manželkou a skvělými dětmi, kteří mě nabíjejí energií a dělají mě šťastným.

ING. JIŘÍ MERHOUT

ING. JIŘÍ MERHOUT

ENERGETICKÝ AUDITOR

V SUE pracuji více než 13 let. Mezi mé hlavní úkoly patří poradenství v oblasti úspor, zpracování energetických dokumentů, zajištění technické a legislativní odbornosti.

Navrhuji řešení při výpočtech související s energetickými procesy v energetických dokumentech. Tvořím a aktualizuji firemní aplikace užívaných při zpracování našich dokumentů. Jako energetický auditor se zabývám zpracováním nejrůznějších typů auditů, posudků a studií.

Svůj volný čas trávím na zahradě a na výletech v přírodě.

JIŘÍ MÁSLO

JIŘÍ MÁSLO

SPECIALISTA ENERGETIK

Dlouholetým působením ve Středisku pro úspory energie jsem získal odborné znalosti na vysoké úrovni.

Jedná se především o oblast posuzování stavebních konstrukcí budov z hlediska tepelných vlastností.

Dále je to oblast elektro, měření, posouzení spotřeb a možnosti úspor.

Nedílnou částí mé pracovní aktivity je poskytování informací v oblasti spotřeby a úspory energií, včetně dokumentace s tím spojené.

ING. LUCIA BALOGOVÁ

ING. LUCIA BALOGOVÁ

ENERGETICKÝ SPECIALISTA

Jeden z důvodů, proč jsem se do Čech ze Slovenska přestěhovala, byla tahle práce. Od ukončení svého studia jsem se chtěla věnovat energetice a úsporám v téhle oblasti. Je to obor, který se neustále vyvíjí a nachází nové možnosti potencionálních úspor díky inovacím v technologiích a vývoji nových materiálů. Jsem ráda, že můžu být členem SUE a přispět svými vědomostmi a svojí prací k dosahování cílů společnosti.

BC. LENKA NOVÁKOVÁ

BC. LENKA NOVÁKOVÁ

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ

V SUE se podílím na získávání nových zakázek a vytváření a podávání nabídek pro soukromníky, firmy i veřejné zakázky. Také mám na starosti administrativní podporu všeho druhu.

Snažím se zajistit vše, co by moji kolegové mohli ke své práci potřebovat a podpořit tak bezproblémový chod firmy.

Právě různorodost a plnění možného i nemožného je to, co mě na mé práci baví.

MARKÉTA NOVÁKOVÁ

MARKÉTA NOVÁKOVÁ

FINANČNÍ ODDĚLENÍ

V SUE se starám o finance. Dbám na to, aby byly všechny faktury řádně proplacené, mzdy na účtech zaměstnanců včas a paní účetní s námi neměla moc práce.

Volný čas trávím se 4 letou dcerou Zuzkou a rodinou, mám ráda přírodu, dobré filmy a literaturu a když Zuzka spí nepohrdnu sklenkou karibského rumu.

MGR. IVA FREIBERGOVÁ

MGR. IVA FREIBERGOVÁ

ENERGETICKÝ SPECIALISTA

Ráda pracuji se dřevem, kreslím si představy budoucích výtvorů a pak je uskutečňuji v reálné objekty. Ty musejí doléhat a mít všechny potřebné parametry. Má práce v SUE je hodně podobná s tím benefitem, že pomáhá lidem na poli energetiky ušetřit peníze a přináší jim následně větší komfort. Na naší firmě se mi nejvíc líbí jednak férový přístup jak ke klientům, tak ke svým zaměstnancům, ale také poměrně velký rozsah služeb, které poskytuje na vysoce odborné úrovni.